3d Oyunlar Online Son zamanların favori oyunları arasında elbette ki 3d oyunlar yer alıyor. Diğer oyunlara göre çok daha gerçekçi bir görünüme sahip olan bu oyunlar, keyifli zaman geçirmenin adresi olarak da karşımıza çıkıyor. Oyunların gerçekliğe yakınlık derecesi bu oyunların başarısını da doğal olarak tetikliyor. Genelde seri halinde olan bu oyunlar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde beğeniye sahiptir. Kaliteli bir ses yeteneğinin bulunması 3d oyunları çok daha eğlenceli kılmaya yetiyor.

Sitemizde oynayacağınız 3D oyunlar ile kendinizi oyunun içerisinde hissedeceksiniz. Hem ücretsiz hem de indirmeden 3d Oyunlar Online oynayarak bu keyfi sizde yaşayın. Tüm dünya da çılgınlık yaratan 3d oyunları oynamadım dememek için bize katılın. Bilgisayarınız kasılmadan seri bir şekilde oyunları oynayın.

Gerçeklik hissinin yaşandığı ve kaliteli seslerin eşliğinde oyun oynadığınızı hissedin. 3d oyunlara para vermeden canlı canlı herkes ile beraber oynayın. Çevrim içi oynayarak tüm dünya ile beraber hareket edin. Farklı insanlar ile tanışma fırsatı yakalayın.

3d Oyunlar

Kapsamımızda tüm dünya ile beraber sizin de oynayabileceğiniz birçok oyun mevcuttur. Kaliteli ekran görüntüsü ile 3d oyunları oynarken ayrı bir zevk alacaksınız. Araba, savaş, silah ve iki kişilik oyunlarımız sizi bekliyor.

Online çiftlik, 3d turbo yarışı, 3d araba patlatma, asker eğitimi, serbest koşu, salon kavgası, 3d çiftlik simülatörü gibi tüm dünya da yeni oynanmaya başlayan ve sitemize de yeni eklenen oyunlar oyna size yeni oyun ufukları açacaktır.Üye Olmadan Oyun Oynayın

Sitemize üye olmadan ve bilgisayarınızı kasmadan tüm 3d oyunları oynamanız mümkündür. 3d oyunları kendi bilgisayarınızda oynayabilmeniz için directx, opengl gibi ileri düzeyde grafik sunucuları gerekir. Bu sunucuları temin edebilmeniz de size fazladan maliyet getirecektir. Tüm bunları yapmak yerine sitemizden istediğiniz 3d oyunu online oynayın.

Grup Haline Oyun Oynama Fırsatı

Uzakta bulunan arkadaşlarınız ile beraber oyun oynamak artık hayal değil. Farklı şehirlerde bulunan arkadaşlarınız ile 3d online oyun oynamak istiyorsunuz bizi tercih ederek en doğru seçimi yapmış oluyorsunuz. Oluşturacağınız oyun odası ile sadece siz ve arkadaşlarınız oyun oynayabilir.

3d online oyun oynamak için açtığınız özel odaya kendi arkadaşlarınızı onlara sitemiz üzerinden göndereceğiniz bir link ile davet yollayın. Bu daveti onaylayan arkadaşınız kısa süre içerisinde odaya dâhil olacaktır. Güvenli şartlar altında oynadığınız 3d online oyunlar ile bilgisayarınız risk altına girmez. En uzakta olan arkadaşlarınız ile oyun keyfini beraber yaşarsınız. Ayrıca sistemimizde oyun anında canlı canlı konuşabilme özelliği bulunuyor. Oyun oynarken birbirinizi uyararak uzun süreli oyunların tadını çıkarın.

3d Oyunlar Nasıl Oynanır?

3d oyunlar genellikle puzle tarzı oyunlar olmakla birlikte mause ile birlikte puzzlenin tamamlanmasına dayanıyor. Oynaması oldukça basit olan bu oyunlar, eğlenceli bir oyun olarak da karşımıza çıkıyor. Oyunun genelinde boşlukları doldurarak ilerliyorsunuz.