Batak Oyna, Sitemizde sizler için hazırlanmış batak oyunlarımızı oynaya bilirsiniz. Türkiye'nin popüler batak oyunları olan, koz maça, ihaleli batak, robotla batak, gömmelli batak, üyeliksiz batak, ve daha bir çok kağıt ve iskambil oyunu oyunlar oyna sitemizde.

Telefonundan, bilgisayarından ya da tabletinden batak oyna. Ücretsiz batak oyna odalarında güvenli ve hızlı alt yapı sistemleri ile size hizmet sunmaktayız. Canlı oyun odalarımızda online batak oyna ve yeni arkadaşlar da kazan.
Üyeliksiz batak olarak eşli ve gömmeli batak, bilgisayar ile batak, online batak oyna, canlı batak oyna odaları ile günün stresini atarak zaman geçirmenizi sağlıyoruz.
Batak oyunu, odaları gibi istediğiniz şehirdeki odaları seçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla batak odalarında oyunlar oynayabilirsiniz. İster tabletten, ister telefondan, ister bilgisayardan Robotla batak gibi odalardan birine girerek online batak oyunu oynayabilirsiniz.

batak oyna

Batak Oyunu Nasıl Oynanır!

Batak Oyunu Nasıl Oynanır! Girmek istediğiniz odaya batak oyna butonuna tıklayarak girebilirsiniz. Batak oyununu bilmeden zevk kazanamaz ve zevk alamazsınız. 52 tane iskambil kağıdından oluşan batak oyna da koz, maça, karo, sinek, kupa, gömmeli, ihaleli, ihalesiz gibi kelimelerin anlamlarını bilmeniz gerekir. Batak oyna da toplam oynanan el sayısı 11 veya 13 tür.
Koz; batak oyna da en yüksek sayıyı söyleyerek ele giren kişinin söylediği iskambil kağıdı çeşididir. Yani maça, karo, sinek ya da kupadan biridir.
Gömmeli batak oyna da üç kişilik oyunlarda kağıtlar artacağı için yere 4 kağıt gömülür. Kalan kağıtlar yani 48 kağıt 3 kişiye dağıtılır. En yüksek sayıyı söyleyerek ele giren kişi yere 4 kağıt gömer ve yerdeki 4 kağıdı alır. Oyuna başlar.
Batak oyna da ihaleli ve ihalesiz oyunlar vardır. İhalesiz batak oyna da koz maçadır. Bu oyunda herkes elindeki bakar, koz maça ile kaç alacağını tahmin eder. İhaleli batak oyna da herkesi elinde bulunan iskambil kağıdına bakar ve elinin alırına bakarak sayı söyler. En büyük sayıyı söyleyen ihaleyi alır. Bundan dolayı kozu o belirler ve ilk oyuna da o başlar.

Çevrim içi oyunlırımız arasında bulunan okey oyna oyunumuzu oynamak için okey sayfamızı ziyaret ede bilirsiniz.