Pişti Oyna, Güzel Türkiye’mizin geleneksel kâğıt oyunlarından biri olan pişti oyna, gelişen teknoloji ile birlikte internet üzerinden de oynamak mümkün hale gelmekte. Telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden internet sitemize giriş yaparak bulunduğunuz yerden rahat bir şekilde pişti oynamanız mümkün.

4 Kişilik Pişti Oyna Sitemizde yer alan pişti oyunu tamamen ücretsiz sunulmakta. Ücretsiz olarak pişti oynamak isteyen kullanıcılar pişti oyna bölümünden ücretsiz olarak diğer kullanıcılar ile pişti oynamaları mümkün. Oyun sırasında sunulan ekstra hizmetler dâhilinde isteyen kullanıcılar ücretli öğelerden satın alarak oyun paralarını artırmaları mümkün olmakta. Kullanıcıların satın aldığı öğeler dışında pişti oyunu oynama hizmetimiz tamamen hizmetsizdir.

Pişti Oyunu, Sitemiz üzerinden oynamış olduğunuz pişti oyunu sitemize kayıtlı olan gerçek kişilerdir. Girmiş olduğunuz masaya bağlı olarak dört ve iki kişi ile oynama imkânınız olmakta. Oyun sırasında geliştirmiş olduğumuz sohbet penceresi sayesinde de sohbet etmeniz mümkün. Gerçek kişiler ile hem pişti oynayarak hem de sohbet ederek keyifli bir vakit geçirmeniz mümkün. Bulunduğunuz yerden uzaklaşmadan sitemizden yer alan pişti oyna kısmına tıklayarak diğer kullanıcılarımız ile pişti oynamanız mümkün.

batak oyna

2 Kişilik Pişti Oyna ile Dileyen kullanıcılarımız sanal oyuncular ile de pişti oynaya bilmektedir. Oyun sırasında ortak olduğunuz eşiniz ile arkadaşlık isteği göndererek diğer masalara davet etmeniz de mümkün olmakta. Bu sayede oyun arkadaşlığı da kurma imkânı tanımaktayız. Keyifli oyun için her şeyi düşünerek geliştiren ekibimiz sayesinde sizlere yeni nesil pişti oyununu sitemiz üzerinden hizmetinize sunuyoruz.

Pişti Nasıl Oynanır?

Pişti Nasıl Oynanır? Sitemizde yer alan pişti oyununu oynamak isteyen kişiler öncelik ile kullanıcı adı almaları gerekmektedir. Kullanıcı adı almak için kayıt ol kısmına tıklayarak istenilen bilgileri doldurmak yeterli. Kullanıcı adını aldıktan sonra ana sayfada pişti oyna bölümüne tıklayarak diğer kullanıcılar ile çevrimiçi pişti oynamanız mümkün. İster gerçek kişiler ile isterseniz sanal oyuncu ile pişti oynamanız mümkün olmaktadır. İl kez sitemize giriş yaparak pişti oynayan kullanıcılara belirli miktarda oyun parası vererek acemilerin yer aldığı pişti masasından başlamaları gerekmektedir. Kazanmış olduğunuz her oyunda seviye atlayarak diğer masalarda pişti oynama imkânınız olmakta.

Dilerseniz youtube sayfamız üzerinden video seçeneği sayesinde canlı olarak pişti oyununu öğrene bilirsiniz.

Çevrim içi oyunlırımız arasında bulunan okey oyna oyunumuzu oynamak için okey sayfamızı ziyaret ede bilirsiniz.