Ateş ve Su Oyunu, Boş zamanlarını verimli, keyifli ve eğlenceli bir şekilde değerlendirmenin en kolay yolu şüphesiz ki oyun oynamaktır. Artık internet çağında hemen hemen her oyuna erişimimiz de oldukça kolaylaşmış olduğundan oyun oynayarak keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirmek oldukça mümkündür. Oyun sitemizde de çeşitli oyunlar oynayarak boş zamanlarınızı kolayca değerlendirebilirsiniz. Oyun sitemiz vasıtası ile oynayabileceğiniz oyunların başında da ateş ve su oyunu gelmektedir. Bu oyunu oynayarak eğlenebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Ateş Oyununun oyunlar üzerinde uzmanlaşmış oyun sitemizde su ve ateş oyunu da dahil pek çok zevkli ve ücretsiz oynanabilen oyunlar yer almaktadır. Son zamanların popüler oyunlarından olan ateş su oyunu ile verimli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Mobil ve internet oyunları arasında oldukça popüler bir yere sahip olan bu oyunu ücretsiz ve kolay bir şekilde sitemizde bulabilir ve zaman kısıtlaması olmadan dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Hem eğlenceli hem de uzmanlık gerektiren bu oyunu oynarken sıkılmayacaksınız.

ateş ve su

Ateş adam ve su kızının yaşamlarını birlikte geçirmek istemesi üzerine kurgulanan bu oyun beraberinde oldukça sevimli ögeleri de getirmektedir. Bu oyunda suya temas etmemesi gereken ateş adama ve ateşe temas etmemesi gereken su kızına yardım edebilirsiniz.

Oldukça eğlenceli ve keyifli bir oyun olan su ve ateş 1 oyununu sitemizde kolayca bulabilir ve bağlantı sıkıntısı çekmeden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Güven Ateş ile su oyunu birbirine normalde zıt olması gereken iki karakterin yani ateş adam ile su kızının birlikteliğine odaklanıyor. Fakat görünen o ki bu iki zıt karakter birlikte bir yolculuğa çıktıklarında geçmemeleri gereken yollar ile karşılaşıyor. Bu oyunda da ateş adamın su birikintisinden geçebilmesine yardımcı olabilir, su kızını da ateşli yollardan koruyabilirsiniz. Hayatlarını birlikte geçirmeye çalışan bu iki zıt karaktere yardım ederken oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Ateş ile su oyunlar alanında uzman olan oyun sitemizde ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunu her daim süre sınırlaması olmadan oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize tıklayarak oyunu başlatmak ve keyifli anlar yaşamaktır.

Ateş ve Su 1, 2, 3, 4, 5, 6, seçenek oyunlarını hemen oynaya bilirsiniz.

 

Bu oyun ile keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Oyunda kırmızı renkte ateşten bir adam bulunmaktadır. Mavi renkte de su kız vardır. Yollarda ateş ile su birikintileri bulunmaktadır. Ateş adam gücünü kaybetmemesi için suya düşmemelidir. Su kız da ateşe düşmemesi lazımdır. Onların bu yollarında yardımcı olmak isterseniz eğlenceli oyunumuz olan ateş ile su oyununu oynayabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

Ateş ile en önemli element olan Su bir araya gelmesi imkansız iki şeydir. Su oyundaki karakterlerimizdir. Ateş oyunu oyna ile iki kişi çok keyifli zamanlar geçirebilir. Karakterlerimizin macerasında zorlu etaplar var. Zorlu etapları geçmeli, puan kazanmalı ve yolunuza devam etmelisiniz. Aynı bilgisayarda iki kişi oynayabilir. Hatta zorlu etaplarda birbirinize yardımcı bile olabilirsiniz. Engelleri ve tuzakları aşabilmek için karakterlerinizi çok dikkatli yönlendirmelisiniz.