Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/oyunoyna/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Bar Düellosu Oyunu, Aksiyon ve dövüş oyunlarından biri olan Bar Düellosu, bara eğlenmeye giden gençler arasındaki dövüş düellolarından oluşuyor. Bar içinde eğlenen ve gece boyu içki içen gençler, hesabın ödenmesi için düelloyu kazanmak zorundadır. Oyundaki kullanıcıların yönettiği karakter ise her ne kadar zayıf ve güçsüz olsa da farklı yetenekleri bulunmaktadır. Zeka ve strateji gerektiren oyunun grafikleri de gelişmiştir.

Bar Düellosu Nasıl Oynanır?

Bar Düellosu Nasıl Oynanır? Barda eğlenmekte olan gruplar arasında genellikle sorular çıkar. Bar sahibi, sorunları önleyebilmek için düello önermiştir. Düelloya göre gençler birbirinin bardaklarındaki içkileri içecekler. Kendini kaybeden diğerlerinin hesabını ödeyecektir. Bar düellosu oyununda siz çelimsiz, zayıf ve gözlüklü olan karaktersiniz. Mauseyi kullanarak bardakların içine küçük toplar fırlatacaksınız. Topları atarak rakibin bütün bardakları içerek kendinden geçmesini ve hesabı ödemesini sağlayacaksınız.

Bir önceki Selena Yüz Bakımı oyunumuzu oynamanızı öneririz.