Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/oyunoyna/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Dragons.ro Oyunu, severlerin en sevdiği oyun karakterleri arasında ejderhalar bulunmaktadır. Ejderha savaşı temalı internet oyunları, hem kız hem de erkek oyuncular tarafından sevilerek oynanmaktadır. En eğlenceli ejderha oyunlarından biri de Dragons.ro isimli flash oyundur. Farklı ejderha türlerinin bulunduğu oyunda, kullanıcılar sevdiği ejderhayı seçebilmektedir. Rakiplere ejderhalar ile saldırılan oyunda ne kadar çok rakip yok edilirse o kadar fazla puan kazanılmaktadır.

Dragons.ro Oyunu Nasıl Oynanır?

Dragons.ro Oyunu Nasıl Oynanır? Ejderhaların olduğu oyunlar web tabanlı oyun severlerin vazgeçemediği oyunlardan biridir. Geçmiş yıllardan beri farklı alanlarda kullanılan ejderha temasının kullanıldığı flash tabanlı oyun Dragons.ro, oldukça eğlencelidir. Kolay bir şekilde başlanabilen oyunda bir ejderhanın seçilmesi gerekiyor. Ejderhasını seçen oyuncular, rakiplere karşı yavrularıyla saldırıya geçiyor. En yüksek puanın alınması için ölmeden daha çok rakibin yok edilmesi gerekiyor.

Bir önceki Tırnak Sanatı Oyunu oyunumuzu oynamanızı öneririz.