Maymunu Sevindir Oyunu Oyna, Çağımızın son çılgınlığı olan maymunu sevindir oyunlar en kaliteli ekran görüntüsü ve hızı ile sizlerle buluşuyor. Son sistem alt yapıya sahip web sitemizde en sevdiğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Üstelik bu oyunları bilgisayarınıza indirmeden ve bilgisayarınız kasılmadan oynuyorsunuz. En gelişmiş güvenlik sistemlerini kullandığımızdan oyunları oynarken bilgisayarınıza virüs girme ihtimali yoktur.

Maymunu Sevindir

İnternette görüp de bilgisayarınızın performansından dolayı indirmeye korktuğunuz tüm oyunlar web sitemizde mevcuttur. maymunu sevindir 1 oyunlarımız ile siz de bu heyecanı yakından yaşayın. Oyunları oynarken kendinizi o sanal ortam hissedeceksiniz. maymunu sevindir 2 oyunlarımızın tiryakisi olmanız garantimizdir. Üstelik herhangi bir üyelik işlemine gerek kalmadan her ortamda oynayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bilgisayar ve internettir.

maymun sevindir
maymun sevindir

Maymunu Sevindir Oyunu

3D özelliğinde olan kafa topu, arabalar, Minecraft, gemi park etme, renk patlaması, hayvan kurtarma, korku hikâyesi, tankı vur, Hint kamyon simülatörü, uçak park akademisi, hırsız polis, space war, üç boyutlu boyama, tepe araba yarışları, özel vuruş operasyonu, maymunu sevindir 3 parkur Go, Sniper Savaşı, Agario 3D, maymunu sevindir 4 süper motor, surf macerası gibi en popüler oyunları oynamak bizimle çok eğlencelidir.

Son günlerde oldukça ilgi gören oyunumuz maymunu sevindir konusu: Küçük bir maymunun hayatını konu alıyor. Sevimli dostumuz minik maymun doğup büyüdüğü topraklardan farkında olmadan uzaklaşır. Tanımadığı ve bilmediği canlıların bulunduğu başka bir yerde yaşamaya devam etmek zorunda kalır. Bilmediği bu yerde tek kaldığını anlayan minik dostumuz hemen ağlamaya başlar.

Maymunu Sevindir Oyna

Evine dönebilmek için birçok yol deneyecek olan minik maymun. Bu yolları denerken bazı eşyalara ihtiyacı olacaktır. Bu eğlenceli oyunumuzda yapmanız gereken, evini kaybeden ve dönmek isteyen minik dostumuz maymuna yardım etmektir. Oyunu oynarken hem çok eğleneceksiniz hem de zeka geliştirmek için pratik yapacaksınız. Birkaç seviyeden oluşan oyunun sonunda sizin yardımlarınız ile belki de bu şirin dostumuz ailesine ve evine kavuşur.

Arkadaşlarınız ile aynı ortamda bulunma şartı olmadan canlı canlı oyun oynayabilirsiniz. Sitemizin güçlü alt yapısından dolayı birkaç arkadaşınız ile beraber grup kurarak 3D oyun keyfini sizde yaşayın.

Maymunu Sevindir 1, Maymunu Sevindir 2, Maymunu Sevindir 3, Maymunu Sevindir 4, Maymunu Sevindir 5, Maymunu Mutlu et, oyunu ve oyunları oyna

Minik bir maymun evini kaybetmiştir. Sizin göreviniz de ona yardım etmek ve evine kavuşturmaktır. Bu yolda ilerlerken bazı eşyalar da edinmeniz gerekecektir. Onları toplamak ve maymunla birlikte yollara düşmek size heyecan verecektir. Oyun birkaç seviyeden oluşmaktadır. Küçük maymuna yardım etmek sizin görevinizdir. Oldukça eğlenceli olan bu oyunu oynarken, zekanızı da geliştireceksiniz.

Maymunu Sevindir Oyunu Nasıl Oynanır?

Kaliteli bir ekran görüntüsü eşliğinde son derece eğlenceli bir oyun olan Maymun Sevindir, sevimli maymunu evine döndürmek için oynadığımız bir oyundur. Ok yönleri yardımıyla sevimli maymunu yönlendirebiliyoruz. Karşımıza çıkan meyveleri alarak, puanlar kazanıyoruz. Yine karşımıza çıkan engellerden ustalıkla atlamamız da gerekiyor. Biraz Süper Mario tarzı bir oyun olarak karşımıza çıkan Maymun Sevindir oyununda, soru işaretlerinin altında sürpriz ödüller de bulunuyor.