Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/oyunoyna/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Tower Defense Taş Devri Oyunu, Strateji temalı internet oyunlarından olan Tower Defense: Taş Devri, eski dönemlerde yaşanan savaş olaylarında geçiyor. Taş devri zamanlarında düşmanlar tarafından saldırı yapılan şehirlerin koruması amaçlanıyor. Kulelerin ve topların dikkatli bir şekilde yerleştirilmesi ve doğru bir strateji kurulması gerekiyor. Yeni kulelerin inşa edilmesi için altın kazanılması gerekiyor. Köyleri düşmanlara karşı korumak için farklı tip kuleler inşa edilmelidir.

Tower Defense Taş Devri Nasıl Oynanır?

Tower Defense Taş Devri Nasıl Oynanır? Eski dönemde saldırıya uğramış bölgelerin yollarına kuleler inşa ederek saldırıya gelen düşmanlar engellenmeye çalışılır. Burada önemli olan nokta kulelerin stratejik noktalar üzerine inşa edilmesidir. Oyun mause ve klavye yardımı ile oynanmaktadır. Mause yardımı ile engellenen her düşman için altın kazanılıyor. Kazanılan bu altınlar ile yeni kaleler inşa edilebilir veya daha önce inşa edilmiş olan kaleler güçlendirilebilir.

Bir önceki Monopoly Oyunu Oyna oyunumuzu oynamanızı öneririz.