Zombi Görevi 3, önemli verileri ele geçirmiş ve insanlığı yok etmek isteyen zombileri yanımıza bir arkadaşımızı da alarak yok etmeye ve verileri kurtarmaya çalıştığımız macera dolu bir iki kişilik oyun. Oyunda dünyamız zombi salgını ile karşı karşıya gelmiş durumda. Zombieler birçok noktayı ele geçirmiş ve önemli verileri ele geçirmiş durumda. Zombilerin tuzaklarından ve engellerinden kurtularak verileri ele geçiriyor ve zombileri yok ediyoruz.

Çoğu bölümde yanımızdaki arkadaşımız ile çeşitli görevleri yerine getirmemiz isteniyor. Görevleri yerine getirdikçe verileri kurtarıyor ve bölümleri geçiyoruz. Bölümleri geçtikçe yeni bölümlerin kilitlerini açıyor ve zorlu bölümler ile karşı karşıya kalıyoruz. Dikkatli bir şekilde görevleri yerine getirerek uzun süreler boyunca bu maceraya ortak oluyoruz. Zombi Görevi 3 biz zombi oyunu sevenler için düşünülerek hazırlanmış eğlenceli olduğu kadar da bizleri zorlayan bir iki kişilik oyun olarak karşımıza çıkmış durumda.

Zombi Görevi 3 Nasıl Oynanır?

Dünyayı işgal etmiş zombileri yok ederek ellerinde bulunan önemli verileri kurtarmaya çalışıyoruz. Yanımıza bir arkadaşımızı da alabiliyoruz. Arkadaşımız ile birlikte bölümlerde verilen görevleri zombielre ve tuzaklara dikkat ederek yerine getiriyor ve oyuna devam ediyoruz.